Bu sayfa : 1071235 kez ziyaret edilmiştir.
01 Mart 2012

Amacımız gücümüz yettiğince şehrimize katkı sağlamaktır
 

                                                                                                          

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM AK Parti Grup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin, Merkez ilçe başkanı Osman Güder, İl Başkan yardımcısı Eyüp Sağlam ve partililerle birlikte merkeze bağlı Orduzu beldesini ziyaret etti.

Orduzu Belediye Başkanı Cumali Ekin’i makamında ziyaret eden Milletvekili Mustafa Şahin burada yaptığı konuşmada 28 Şubat sürecinde Malatyada yaşanları anlatarak halk tarafından seçilen kişilerin demokrasi dışı güçler tarafından iktidardan uzaklaştırıldığını söyledi.

     Şahin 28 Şubat sürecinde olduğu gibi  bugüne kadar yapılan bütün darbelerinbu ülkenin sevdalısı olan yöneticilerine, seçilmişlerine, bu ülkeye karşılıksız hizmet etmek isteyenlere karşı gerçekleştirildiğini belirtti.

28 Şubat sürecinde yargı mensuplarının,rektörlerin,işadamlarının hizaya çektirilip darbecilere selam durduklarını anımsatan Şahin,o günkü ana muhalefet ve diğer muhalefet partilerinin de darbecilere destek verdiğini söyledi.

Şahin sözlerini şöyle sürdürdü:

Bugünlerde ana muhalefetin insan haklarından, demokrasiden dem vurduklarını görüyoruz. Yıllarca bu ülkede askeri darbe yapmaya çağıran muhalefet partileri kendi içlerinde bile demokrasiyi içselleştirmemiştir. Bu anlayışın halkın inançlarıyla savaşan anlayışın yanında yer aldıklarına şahit olduk.

Bizi eleştiren insanlara olan ihtiyacımız daha fazla. Kimsenin bizim sırtımızı sıvazlayıp da elinize sağlık demeleri bizim için yeterli değil. Yapmış olduğumuz çalışmalarda eksik kaldığımız yönlerimiz olursa bizim görmediklerimizi halkımızın arasına girerek halkımızın bize rehberlik etmelerini istiyoruz. Amacımız elimizden geldiğince gücümüz yettiğince şehrimize gerekli hassasiyeti göstererek katkı sağlamaktır. Yaklaşık 10 yıldır iktidardayız. Her alanda olduğu gibi yerel yönetimlerde de devrim niteliğinde çalışmalar yapılmakta. İnsanlarımızın hizmet standartlarının yükseltilmesi için gayret içerisindeyiz.

Merkez ilçe Başkanı Osman Güder de AK Parti iktidarıyla birlikte siyaseti halka indirgediklerini ve halka hizmet için çalıştıklarını, sorunları yerinde görmek çözüm için gayret sarf etmek amacıyla belde ve ilçe ziyaretlerini devam ettirdiklerini söyledi.

Orduzu Belediye Başkanı Cumali Ekin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Orduzu beldesine hizmet etmek için Milletvekillerinin desteğiyle çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Milletvekili Mustafa Şahin son olarak Orduzu beldesi mahalle muhtarlarıyla toplantı düzenleyerek sorunlar hakkında bilgi aldı.


Bu haber : 2906 kez izlenmiştir

Yorumlar


bilal | 09 Mart 2012 13:14

Sayın vekilin Malatya için çalışmalarını yakinen görüyor ve bu nedenle tebrik ediyoruz...


gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928834 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 987539 kez ziyaret edilmiştir.