Bu sayfa : 1070343 kez ziyaret edilmiştir.
06 Mart 2012

Dilek beldesi ziyareti
 

AK Parti Malatya Milletvekili TBMM Grup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin beraberinde Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, İl Başkan yardımcısı Eyüp Sağlam ve partililerle birlikte merkeze bağlı Dilek beldesini ziyaret etti.

  Belde teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Mustafa Şahin burada yaptığı konuşmada AK Parti 7 seçim’dir iktidardadır. Çünkü AK Parti halkın gönlünde taht kurmuştur. Halka rağmen siyaset yapmadığımız için, halk gibi düşündüğümüz, halka aynı doğrultuda, aynı minval üzere aynı doğrularla buluştuğumuz için halkımız bizden vazgeçmemiştir. Bizler halk gibi düşündüğümüz süre içerisinde, halkın inançlarıyla savaş halinde olmadığımız sürece insanlarımızın bize vermiş olduğu bu desteğin süreceğine inanıyorum dedi.

  Şahin, muhalefetin her zaman olduğu gibi şimdi de ışığı görenler gibi yapılan icraatlardan rahatsız olduğunu ve bu sebeple Milli eğitimde yapılması düşünülen birtakım değişiklere de karşı olduğunu fakat AK Parti iktidarları döneminde 160.000’den fazla kız çocuğunun okulla buluşturulduğunu söyledi.

Vekil olmakla bir yükün altına girmiş olduklarını söyleyen Şahin, Bütün vatandaşlarımız sıkıntılarının çözümü noktasında 1.derecede Milletvekillerine umut bağlıyolar. Biz de elimizden geldiğince Maltyaya geldiğimizde çoluk çocuğumuza bile zaman ayırmadan tekrar alana inmek zorundayız. Teşkilatımızın yapmış olduğu çalışmalara birebir gidip iştarek ederek ister köylerimiz olsun ister beldelerimiz olsun ziyaretlerimizi gerçekleştirerek sıkıntılara çözüm arıyoruz dedi.


Bu haber : 2798 kez izlenmiştir

Yorumlar


bilal | 09 Mart 2012 13:05

ilçeler ve beldeleri ziyaret etmek suretiyle vatandaşın durumunu yakından gören sayın vekilimize teşekkür eder, çalışmlarından başarılar dilerim...


gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928126 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986647 kez ziyaret edilmiştir.