Bu sayfa : 1070363 kez ziyaret edilmiştir.
08 Mart 2012

Hoca Ahmet Yesevi mahalle sakinleriyle toplantı yapıldı
 

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe komisyonu üyesi Mustafa Şahin” Halkımızdan aldığımız yetkinin hakkını vermek için mücadele ediyoruz. Amacımız halkımızın memnuniyeti ve Hakkın rızasını kazanmaktır” dedi.

Beraberinde Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, İl Başkan yardımcısı Eyüp Sağlam ve partililerle birlikte Hoca Ahmet Yesevi mahalle sakinleriyle biraraya gelen Milletvekili Şahin burada yaptığı konuşmada, mümkün mertebe bütün semtlerimizi, muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz. Muhtarlarımız devletin mahalle boyutunda yereldeki temsilcileridir. Mutarlarımız devletle halk arasında köprü görevini görmektedir. Onlar aracılığıyla halkımızın sıkıntılarını çözmek için gayret gösteriyoruz dedi.

  Milletvekilleri olarak mahallelerimizi seçimden seçime değil de her an için ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz diyen Şahin, Eğitimden sağlığa, ekonomiden dış politikaya kadar yapılan hizmetlerde statükonun dışına çıkan, yeni şeylerle vatandaşın karşısına çıkan bir parti olduklarını söyledi.

Yerelde otokontrol mekanizması içerisinde yerel yöneticilerimizle istişare halindeyiz diyen Milletvekili Şahin sözlerini şöyle sürdürdü:

Yerel yöneticilerimizi kendi haline bıraktığımız zaman oto kontrol sistemini işletmemiş oluruz. Daha önceki dönemlerde belediyeler tamamen rant kavgasına dönüşen bir konumda iken AK Parti iktidarı döneminde hamdolsun kahır bir ekseriyetle yerel yönetimlerde de iktidardaysak bugüne kadar yerel yöneticilerimizin suistimaline rastlamamız bizim için övünç kaynağıdır. Bu da AK Partinin oto kontrol mekanizmasının iyi işlemesinden kaynaklanıyor. Ehil arkadaşlarımızın sizler tarafından göreve getirlmesinden kaynaklanıyor.

Bütün amacımız halka hizmettir. Biz eğer halkın rızasını alabilmişssek Hakkın da rızasını kazanmış oluruz düşüncesiyle hareket ediyoruz. Amacımız halkın memnuniyeti, Hakkın rızasını kazanmaktır. Sizden aldığımız yetkinin hakkını vermek için mücadele ediyoruz. Bunu gerçekleştirebiliyorsak ne mutlu bizlere. Sizlerin duasını alabiliyorsak ne mutlu bizlere.

Merkez İlçe Başkanı Osman Güder de davetten dolayı mahalle muhtarına teşekkür ederek mahalle, belde ve ilçe gezilerinin bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hoca Ahmet Yesevi mahalle muhtarı Ahmet Temelli ise mahallenin sorunlarına ilişkin dosyayı Şahin’e teslim etti.


Bu haber : 2992 kez izlenmiştir

Yorumlar


bilal | 09 Mart 2012 12:40

Sayın vekilimizin bu konudaki görüşlerine sonsuz destek veriyoruz... Kendilerinin yaptığı çalışmalar ve fikirleri ülkemiz, vatandaşımız için son derece önemlidir. Koalylıklar dilerim.


gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928146 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986667 kez ziyaret edilmiştir.