Bu sayfa : 1070374 kez ziyaret edilmiştir.
13 Mart 2012

Orduzu’da mahalle toplantısı
 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin” Biz doğru olursak emin olan insanlar olursak Allah’ın izniyle bu ülkede darbecilerin sesi soluğu çıkmayacaktır” dedi.

 

 AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci, Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, il başkan yardımcısı Hakan Kahtalı ve partililerle birlikte Orduzu beldesi Kaldırım Mahallesinde mahalle toplantısında konuşan Milletvekili Mustafa Şahin, halkın arasında olmadıkları takdirde kendilerini sıkıntılı hissettiklerini söyleyerek, halk tarafından verilen emanete layıkıyla sahip çıkmak gerektiğine inanan milletvekilleri olarak halkın arasında olduklarını söyledi.

 

 Şahin, AK Partinin bugüne kadar yapılamayanları 20’ye 30’a katlayarak hizmetlerini sürdürdüğünü AK Partiden önceki 60 hükümetin ömrünün ortalama 1,5 yılı bile bulmadığını AK Partininse 10.yılında dimdik ayakta ve iktidarda olduğunu ifade etti.

 

Hiç kimseyi düşüncesinden, inancından ırkından renginden, bölgesinden dolayı kınamadıklarını belirten Milletvekili Şahin,  yüce önderimiz Peygamberimiz 1400 yıl önce ırkçılığında, ayrımcılığında karşısında olduğunu, onların tümünü ayağının altına alıp ezdiğini söylemiştir. Biz bu anlayışı bu ülkede tesis etmişiz. Bizim anlayışımız bu. Bizi öldürmeye gelen bizde hayat bulacaktır dedi.

 

28 Şubat sürecinde yaşananlara da değinen Milletvekili Şahin sözlerini şöyle sürdürdü:

Düşündüğüm, inandığım gibi yaşamak istiyorsam ve bunu için bana irtica diyeceklerse varsın desinler.

Biz Müslüman olarak doğmuşsak Müslüman olarak yaşayacağız, Müslüman olarak inançlarımızı koruyacağız ve dimdik bir şekilde bu ülkede hayatımızı sürdüreceğiz. Bu birilerinin hoşuna gitmese de görmüş olduğumuz zulümler haklı olduğumuz bu davadan vazgeçirmeyecektir.

 

  28 Şubatı gerçekleştirenler namertlerdi. Demediler ki biz imam hatiplerden dolayı bu kesintisiz eğitimi çıkardık. Başta o günkü hükümet olduklarını iddia eden ama muktedir olmayan anlayışında darbecilere destek olduğu dönemleri biz unutmadık.

 

Bu şehirde başörtüsüne sahip çıkan binlerce insanımız vardı. Hepsi sorgusuz sualsiz aylarca içerde kaldılar ama yılmadık, usanmadık. Biz hakkımızı koruyacağız dedik ve sonuna kadar da sahip çıktık.

 Kesintisiz eğitimle beraber meslek liselerinin kökten önünü kestiler. Bunların amaçları imam hatip liselerinin önün kesmekti.

 

Bu şehirde, bu ülkede imam hatipliler gelirse onlara siyasi arenada yer olmayacaktı. Bütün hile ve desiselerini ortaya çıkaracak bir anlayış yetişiyordu. Hamdolsun bugün bu iktidarla birlikte iktidardaysak insanlarımız da bundan memnunsa onların rahatsızlığı o denli artacaktır.

 

  İl Başkanı Bülent Tüfenkci de” sizlerin desteğini her zaman için hissettik. Sizler AK Partiye sahip çıkmakla kendi iradenize sahip çıktınız. Allaha hamdolsun ki AK Parti oylarını katlayarak iktidardadır dedi.

 

 Merkez İlçe Başkanı Osman Güder ise böyle bir toplantı düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek toplantının düzenlenmesinde emeği olanlara teşekkür etti


Bu haber : 2687 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928157 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986678 kez ziyaret edilmiştir.