Bu sayfa : 1070315 kez ziyaret edilmiştir.
14 Mart 2012

Sağlıkta devrim niteliğinde çalışmalar yapıldı
 

                                                                     

MİLLETVEKİLİMİZ SN.MUSTAFA ŞAHİN’İN 14 MART TIP BAYRAMI DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJ:

“Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi,
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi”

İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunabilmek için sağlık alanı her geçen gün bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeler ışığında insanlığa hizmet etmektedir.

 AK Parti hükümetlerinin yapmış olduğu yatırımlarla, sağlık alanında devrim niteliğinde gelişmeler yaşanmıştır. Ülkemizde yetişen nitelikli sağlık elemanları ve sunulan sağlık hizmetinin kalitesi bakımından, dünyanın gelişmiş ülkeleri arasında yer aldığını sevinç ile görmekteyiz.

Sağlık alanında AK Parti iktidarları öncesinde sadece bir kaç ile odaklanma görülürken AK Parti İktidarları ile birlikte birçok ilimizde sağlık turizminin nitelikli bir şekilde gelişmekte olduğunu görüyoruz. Sağlık turizmi alanında her geçen gün gelişen ve büyüyen Malatya ilimize bu katkıyı sağlayan, yaptıkları hizmeti sevgiyle vatandaşlarımızla paylaşan doktorlarımıza, hemşirelerimize ve tüm sağlık çalışanlarımızı bir kez daha kutluyorum.  

14 Mart Tıp bayramının, toplumdaki sağlık bilincini arttırmak ve sağlık hizmetlerini daha ileriye götürmek için gösterilecek faaliyetlerle değerlendirilmesini temenni ediyor, insanı yaşatmayı ve acısını azaltmayı amaç edinmiş, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği özveriyle yerine getiren, ülkemiz’de ve memleketimiz Malatya insanına fedakârca hizmet eden doktorlarımızın, hemşirelerimizin, hasta bakıcılarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.


Bu haber : 2673 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928098 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986619 kez ziyaret edilmiştir.