Bu sayfa : 1071331 kez ziyaret edilmiştir.
15 Mart 2012

Bizi değerli kılan taşımız olduğumuz inancımızdır
 

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe komisyonu üyesi Mustafa Şahin partililerle birlikte merkeze bağlı mahalle gezilerini sürdüyor.

   Selçuklu mahalle muhtarını ziyarette konuşan Milletvekili Mustafa Şahin Mehmet Akif Esoy’un bahsettiği ideal gençlik olan Asım neslinin şimdi de AK Parti iktidarlarıyla birlikte maneviyatını, değerlerini koruyan dindar nesille eşdeğer olduğunu söyledi.

   Şahin, İstiklal Marşımızın yazılmış olduğu yıllarda onca sıkıntıya, zor şartlara rağmen Akif’in İstiklal marşıyla birlikte ulus olarak varlığmızı korumayı başarabilmişsek bu değerlerimize olan bağlılığımızdan kaynaklanmıştır, siz bir toplumun içerisinde maneviyatını, dinini, inancını silip attığınız zaman insan olma özelliğinin büyük bir kısmını alıp götürüyorsunuz. Bizi insan olarak değerli kılan da bizim taşımız olduğumuz inancımızdır, değerlerimizdir dedi.

   AK Parti iktidarları döneminde yapılan hizmetlere de değinen Şahin,80 yıllık dönem içersinde yapılamayanların AK Parti iktidarlarıyla birlikte yapıldığını, halkın memnuniyeti, yaşam standartlarının yükseltilmesi, bugüne kadar yaşanan sıkıntıların yasal manada düzenlenmesi için elimizden gelen bütün çabayı gösterdiklerini söyledi.

   Selçuklu mahalle muhtarı Veysel Örs de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek mahallenin sorunları hakkında bilgi aktardı ve yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.


Bu haber : 2878 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928929 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 987635 kez ziyaret edilmiştir.