Bu sayfa : 1001039 kez ziyaret edilmiştir.
16 Nisan 2012

Peygamberimizin her sözü ve davranışı ufkumuzu açmıştır
 

 

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle İl Müftüsü Hacı Yusuf Gülü ziyaret etti.

Beraberinde Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, İl Başkan yardımcısı Şefik Şengün ve partililerle birlikte Müftü Hacı Yusuf Gül’ü ziyaret eden Milletvekili Mustafa Şahin burada yaptığı konuşmada, Her sözü ve davranışı insanlığın ufkunu açan Peygamberimizi yeniden anlamak ve O’nun bize kazandırdığı, kardeşlik, sevgi, dostluk, güven, samimiyet, tevazu, hoşgörü, sadakat, haklının yanında yer alma, doğru olanı temsil etme gibi değerleri hayatımızda işlerlik kazandırmak en büyük görevimizdir dedi.

Şahin sözlerini şöyle sürdürdü:

 İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir anlayışla hareket ettiklerini söyleyerek Alemlere rahmet olarak gönderilen Yüce Peygamberimizin doğumunu anmaktan asıl gaye, insanlığa kattığı güzellikleri iyi anlamak, getirmiş olduğu yüce ahlak prensiplerini hatırlamak, yüce rehberin evrensel mesajlarını anlayabilmek; güç kaynağımız olan İslâmiyet’i daha iyi kavrayabilmektir.

İl Müftüsü Hacı Yusuf Gül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek katılımcılara teşekkür etti


Bu haber : 2600 kez izlenmiştir

Yorumlar


bilal | 19 Mayıs 2012 18:16

Sayın vekilin; \"İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir anlayışla hareket ettiklerini söyleyerek Alemlere rahmet olarak gönderilen Yüce Peygamberimizin doğumunu anmaktan asıl gaye, insanlığa kattığı güzellikleri iyi anlamak, getirmiş olduğu yüce ahlak prensiplerini hatırlamak, yüce rehberin evrensel mesajlarını anlayabilmek; güç kaynağımız olan İslâmiyet’i daha iyi kavrayabilmektir.\" yukarıdaki cümleleri çok aydınlatıcı. Sayın vekile başarılar dilerim. Umarım daha etkin konumlarda halka hizmet etme fırsatını veririz sayın vekilimize...


gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 860279 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 917239 kez ziyaret edilmiştir.