Bu sayfa : 1070339 kez ziyaret edilmiştir.
30 Nisan 2012

Alan taraması yapıyoruz
 

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Grup yönetim kurulu üyesi Mustafa Şahin ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

Doğanyol ilçe ziyaretine Belediye Başkanı Recep Gülbeyi makamında ziyaret ederek başlayan Milletvekili Şahin burada yaptığı konuşmada iktidara gelmiş olduğumuz günden bugüne bütün teşkilatlarımızla birlikte alan taraması yapıyoruz. Daha önceki dönmelerde siyasetçiler seçimden seçime geliyorlardı. AK Partiyle birlikte o anlayışın tarihe karıştığına şahit olduk. Vatandaşımıza hiçbir zaman için riyakar davranmadık. Vatandaşımız gibi konuştuk. Vatandaşımız gibi düşündük. Vatandaşımız gibi yaşadık. Hizmet ederken odaklandığımız tek şey insanlarımızın duasını almaktır dedi.

AK Parti iktidara geldiği günden bugüne insanlarımızın beklentilerine cevap veren bir anlayışla hareket etmiştir diyen Şahin sözlerini şöyle sürdürdü:

 

İnsanlarımız sandığa gittikleri zaman siyasi önceki dönemlerdeki duruşuna, icraatlarına bakıyorlar. Biz bugüne kadar her sandığa gittiğimizde bize olan teveccüh artarak devam etmiştir. Bu bizim vatandaşla yapmış olduğumuz siyasetin vatandaşlarımızın beklentileriyle örtüştüğü, beklentilerine cevap verdiğinin emaresidir. Siz eğer bir toplumun sıkıntılarını gideriyorsanız o insanların duasını alıyorsunuz demektir. Biz insanlarımıza her seferinde gideceğiz. Bu ülkede AK Parti iktidarları da inşallah daim olacaktır.

 

Milletvekili Şahin Doğanyol Kaymakamı Bünyamin Kuş’u da makamında ziyaret ederek ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı.

 

 Son olarak ilçe esnafını ziyaret eden Şahin esnafla bir süre sohbet etti, ilçenin öncelikli sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.


Bu haber : 2388 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak
Bu sayfa : 928122 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 986643 kez ziyaret edilmiştir.